Menu Close

Informacija turgaviečių prekeiviams

INFORMACIJA PALANGOS MIESTO IR ŠVENTOSIOS TURGAVIEČIŲ PREKEIVIAMS

TURGAVIETĖS TAISYKLĖS

INFORMACIJA PALANGOS MIESTO IR ŠVENTOSIOS TURGAVIETĖS PREKEIVIAMS

INFORMACIJA PALANGOS MIESTO IR ŠVENTOSIOS TURGAVIETĖS PREKEIVIAMS (Turgaus prekeivių teisės ir pareigos)

INFORMACIJA DĖL PREKYBOS SULA

REIKALAVIMAI PREKYBAI ŽUVIMI

TURGAVIEČIŲ PREKEIVIAMS ATMINTINĖ

PALANGOS M. TURGAVIETĖS SCHEMA

ŠVENTOSIOS TURGAVIETĖS SCHEMA

 

IŠNUOMOJAMOS 18 KV. M. PATALPOS PREKYBAI NE MAISTO PRODUKTAIS, SU UŽDAROMAIS VARTAIS IR GALIMYBE PALIKTI PREKES SANDĖLIAVIMUI

Palangos miesto turgavietėje išnuomojamos 18 kv. m. patalpos prekybai ne maisto produktais, su uždaromais vartais ir galimybe palikti prekes sandėliavimui. Priešais prekybinę vietą yra galimybė prekiauti papildomame plote.

Vasaros mėnesiais nuomininkas moka po 11,60 euro (su PVM) už vieną darbo dieną, o už likusius mėnesius moka 7,00 euro (su PVM) už vieną darbo dieną.

Nuomos mokestis už nuomojamą plotą nuomininkui skaičiuojamas atsižvelgiant į sezoną, vadovaujantis Palangos m. savivaldybės tarybos 2022 m. birželio 30 d. sprendimu Nr. T2-160, 1.1 punktu patvirtintais paslaugų tarifais, dauginant iš einamojo mėnesio dienų skaičiaus. Kai nuomininkas nedirba per valstybines švenčių dienas, tai už jas mokestis neimamas. Sausio, vasario, gruodžio mėnesiais, kai nuomininkas nedirba, išminusuojami sekmadieniai ir pirmadieniai. Vasaros mėnesiais nuomininkas moka už visas kalendorines dienas, o likusiais mėnesiais išminusuojami sekmadieniai.

 

 

Skip to content